_Fashion_4girls_
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to School of Fashion
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*_*Dixy_Fashion_Girl*_*
~Fashion bb~
~Fashion bb~
*_*Dixy_Fashion_Girl*_*


Broj poruka : 63
Datum upisa : 31.01.2009

Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće Empty
PočaljiNaslov: Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće   Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće EmptySub Jan 31, 2009 9:13 am

Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće 20070703_381-ItemID-55032-lrg
Drugi o tome:
Danas: Svoji u "tuđem"
B92: Boreli proizveo 7,6 mil. pari obuće

SOMBOR. 3. jul 2007. (Beta) - Somborska fabrika obuće Boreli za 16 godina rada proizvela je više od 7,6 miliona pari obuće od dečje obuće do vojničkih čizama, saopšteno je u toj fabrici.

Najveći deo prozvodnje skoro 4,4 miliona pari obuće plasiran je na domaće tržište saopštilio je "Boreli" povodom obeležavanja 16 godina samostalnog rada.

Od 2000-te godine Boreli, zbog liberalizovanog uvoza nekvalitetne obuće u Srbiju, menja strukturu proizvodnje i najveći deo svojih proizvoda plasira na strana tržišta.

Boreli je do 1991. godine poslovao u sastavu hrvatskog Kombinata "Borovo". Te godine pogon u Somboru počinje samostalnu proizvodnju , a 1997. godine u sastav Borelija ulazi i maloprodajne mreža "Borovo trgovine" u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
~*~JA LOVE RBD~*~
~Fashion girl~
~Fashion girl~
~*~JA LOVE RBD~*~


Broj poruka : 234
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 28
Lokacija : sA mAy AnY y DuL u KuPoWiNi...sOoPeR Mi jE

Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće Empty
PočaljiNaslov: Re: Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće   Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće EmptySub Jan 31, 2009 10:09 am

widela sam owo wec na netu
Nazad na vrh Ići dole
 
Boreli proizveo 7,6 miliona pari obuće
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
_Fashion_4girls_ :: Shopping and fashion :: *Moda*-
Skoči na: